TabPanelWidget (1.0.0-rc1) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Main settings
uk: Основні налаштування

en: Custom
uk: Власний

en: Centered
uk: По центру

en: Bar
uk: Смуга

en: Standard
uk: Стандарт

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Fancy
uk: Фантазія

en: Elements
uk: Елементи

en: Wrapper class
uk: Клас обгортки

en: Responsive
uk: Адаптивне

en: Rounded
uk: Округленість

en: Tab options
uk: Опції вкладки
