TabPanelWidget (1.0.0-rc2) - en to id translation catalogue (6 entries)

en: Custom
id: Tersuai

en: Standard
id: Standar

en: Behavior
id: Perilaku

en: Wrapper class
id: Kelas pembungkus

en: Responsive
id: Responsif

en: Tab options
id: Opsi tab
