TabPanelWidget (1.0.0-rc2) - en to kn translation catalogue (5 entries)

en: Custom
kn: ಇಚ್ಛೆಯ

en: Centered
kn: ಮಧ್ಯಸ್ಥಿತ

en: Bar
kn: ಪಟ್ಟಿ

en: Standard
kn: ಶಿಷ್ಟ

en: Behavior
kn: <b>ವರ್ತನೆ</b>
