TabPanelWidget (1.0.0-rc2) - en to pl translation catalogue (11 entries)

en: Main settings
pl: Główne ustawienia

en: Custom
pl: Własne

en: Centered
pl: Wyśrodkowane

en: Bar
pl: Słupek

en: Standard
pl: Standardowe

en: Behavior
pl: Zachowanie

en: Elements
pl: Elementy

en: Tab style
pl: Styl zakładki

en: Wrapper class
pl: Klasa elementu nadrzędnego

en: Responsive
pl: Responsywny

en: Tab options
pl: Opcje zakładek
