Tab Tamer (2.0.0-beta1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Disabled
is: Óvirkt

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Label
is: Merking

en: Access
is: Aðgangur

en: Display
is: Sýna

en: ID
is: Kenni

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Tabs
is: Flipar
