Tab Tamer (2.0.0-beta2) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Display
gu: પ્રદર્શન

en: Route
gu: માર્ગ
