Tab Tamer (2.0.0) - en to ast translation catalogue (7 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Enabled
ast: Activáu

en: Weight
ast: Pesu

en: Label
ast: Etiqueta

en: Display
ast: Pantalla

en: Custom
ast: Personalizáu
