Tab Tamer (2.0.0) - en to eo translation catalogue (9 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Weight
eo: Pezo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Access
eo: Atingo

en: ID
eo: Identigilo

en: Custom
eo: Propra

en: Route
eo: Vojo
