Tab Tamer (2.0.0) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Status
es: Estado

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Weight
es: Peso

en: Label
es: Etiqueta

en: Access
es: Acceso

en: Display
es: Presentación

en: Custom
es: Personalizado

en: Tabs
es: Pestañas

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Route
es: Ruta

en: Link title
es: Título de enlace

en: Weight for @title
es: Peso para @title

en: Route name
es: Nombre de la ruta
