Tab Tamer (2.0.0) - en to eu translation catalogue (14 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Label
eu: Etiketa

en: Access
eu: Atzipena

en: Display
eu: Bistaratu

en: ID
eu: IDa

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Tabs
eu: Fitxak

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Route
eu: Bidea

en: Link name
eu: Estekaren izena

en: Link title
eu: Estekaren izenburua
