Tab Tamer (2.0.0) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Disabled
hi: निर्योग्य

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Weight
hi: मान

en: Label
hi: लेबल

en: Access
hi: पहुंच

en: Display
hi: प्रदर्शन

en: ID
hi: आईडी

en: Custom
hi: मनपसंद

en: Tabs
hi: टैब्स

en: Machine name
hi: मशीन नाम

en: Route
hi: मार्ग

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन

en: Route name
hi: रूट नाम
