Tab Tamer (2.0.0) - en to id translation catalogue (12 entries)

en: Disabled
id: Non Aktif

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Access
id: Akses

en: Display
id: Tampilan

en: Custom
id: Tersuai

en: Tabs
id: Tab

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Route
id: Rute

en: Link title
id: Tautan judul

en: Weight for @title
id: Bobot @title

en: Route name
id: Nama rute
