Tab Tamer (2.0.0) - en to oc translation catalogue (13 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Label
oc: Etiqueta

en: Access
oc: Accès

en: Display
oc: Afichatge

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Custom
oc: Personalizat

en: Tabs
oc: Onglets

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Link title
oc: Títol del ligam

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
