Tab Tamer (2.0.0) - en to sl translation catalogue (8 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Label
sl: Oznaka

en: Display
sl: Prikaz

en: Custom
sl: Prilagojeno

en: Machine name
sl: Strojno ime
