Tab Tamer (2.0.0) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Weight
sr: Тежина

en: Label
sr: Ознака

en: Display
sr: Приказ

en: ID
sr: ИД

en: Route
sr: Рута

en: Weight for @title
sr: Позиција за @title
