Tab Tamer (2.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Disabled
fa: غیرفعال

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Label
fa: برچسب

en: Access
fa: دسترسی

en: Display
fa: نمایش

en: ID
fa: شناسه

en: Custom
fa: سفارشی

en: Machine name
fa: نام ماشینی

en: Route
fa: مسیر

en: Link title
fa: عنوان پیوند

en: Weight for @title
fa: وزن @title

en: Route name
fa: نام مسیر
