Tab Tamer (2.0.0) - en to mr translation catalogue (8 entries)

en: Status
mr: वर्तमानस्थिती

en: Disabled
mr: असमर्थ

en: Enabled
mr: समर्थ

en: Weight
mr: मुल्य

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: Display
mr: दाखवा

en: ID
mr: आय डी

en: Route
mr: मार्ग
