Taxonomy Access Control Lite (8.x-1.1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Access control
ca: Control d'accés

en: Scheme name
ca: Nom de l'esquema

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Vocabularies
ca: Vocabularis

en: Visibility
ca: Visibilitat

en: Permissions
ca: Permisos
