Taxonomy Access Control Lite (8.x-1.3) - en to sv translation catalogue (5 entries)

en: Access control
sv: Behörighet

en: Settings
sv: Inställningar

en: Vocabularies
sv: Vokabulärer

en: Visibility
sv: Synlighet

en: Permissions
sv: Behörigheter
