Taxonomy Access Control Lite (8.x-1.4) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Access control
hu: Hozzáférés szabályozás

en: Scheme name
hu: Séma neve

en: Settings
hu: Beállítások

en: Vocabularies
hu: Szótárak

en: Visibility
hu: Láthatóság

en: Permissions
hu: Jogosultságok
