TacJS (7.0.0-alpha1) - en to fil translation catalogue (13 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: title
fil: pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Read more
fil: Magbasa pa

en: more
fil: marami pa

en: Comments
fil: Mga puna

en: More
fil: marami pa

en: Overview
fil: Pangkalahatang-ideya

en: All
fil: Lahat

en: Default state
fil: Pamantayan na katayuan

en: Languages
fil: Mga wika

en: info
fil: impormasyon

en: IP address
fil: Tirahang IP
