TacJS (7.0.0-beta1) - en to ca translation catalogue (35 entries)

en: Title
ca: Títol

en: title
ca: títol

en: Status
ca: Estat

en: deny
ca: denega

en: Read more
ca: Llegeix més

en: more
ca: més

en: Comments
ca: Comentaris

en: More
ca: Més

en: Support
ca: Suport

en: Overview
ca: Resum

en: all
ca: tot

en: True
ca: Cert

en: False
ca: Fals

en: Top
ca: Part superior

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: All
ca: Tot

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Advanced
ca: Avançat

en: Disclaimer
ca: Descàrrec

en: Other
ca: Altres

en: Allow
ca: Admet

en: Deny
ca: Denega

en: Default state
ca: Estat per defecte

en: Close
ca: Tanca

en: Source
ca: Font

en: Languages
ca: Llengües

en: Expire
ca: Expira

en: details
ca: detalls

en: day(s)
ca: dia(es)

en: Mandatory
ca: Obligatori

en: info
ca: informació

en: IP address
ca: Adreça IP

en: close
ca: tanca

en: More info
ca: Més informació

en: allow
ca: admet
