TacJS (7.0.0-beta1) - en to tr translation catalogue (37 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: title
tr: başlık

en: Status
tr: Durum

en: deny
tr: yasakla

en: Read more
tr: Devamını oku

en: more
tr: daha fazla

en: Comments
tr: Yorumlar

en: More
tr: Devamı

en: Support
tr: Destek

en: Overview
tr: Genel Bakış

en: all
tr: hepsi

en: True
tr: Doğru

en: False
tr: Yanlış

en: Top
tr: En üst

en: Timestamp
tr: Zaman damgası

en: All
tr: Tümü

en: Bottom
tr: Alt

en: Advanced
tr: Gelişmiş

en: Disclaimer
tr: Feragatname

en: Other
tr: Diğer

en: Allow
tr: İzin ver

en: Deny
tr: Yasakla

en: Default state
tr: Öntanımlı durum

en: Close
tr: Kapat

en: Source
tr: Kaynak

en: Languages
tr: Diller

en: Middle
tr: Orta

en: Info
tr: Bilgi

en: Orientation
tr: Yerleşim

en: details
tr: ayrıntılar

en: day(s)
tr: Gün

en: Mandatory
tr: Zorunlu

en: info
tr: bilgi

en: Expiration time
tr: Geçerlilik bitişi

en: IP address
tr: IP adresi

en: close
tr: kapat

en: allow
tr: izin ver
