TacJS (7.0.0-beta2) - en to fa translation catalogue (33 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: title
fa: عنوان

en: Status
fa: وضعیت

en: deny
fa: رد کردن

en: Read more
fa: ادامه مطلب

en: more
fa: بیشتر

en: Comments
fa: دیدگاه‌ها

en: More
fa: بیشتر

en: Support
fa: پشتیبانی

en: Overview
fa: مرورکلی

en: all
fa: همه

en: True
fa: صحیح

en: False
fa: غلط

en: Top
fa: بالا

en: Timestamp
fa: الگوی زمانی

en: All
fa: همه

en: Bottom
fa: پایین

en: Advanced
fa: پیشرفته

en: Other
fa: ساير

en: Allow
fa: اجازه دادن

en: Deny
fa: رد کردن

en: Default state
fa: وضعیت پیش‌فرض

en: Close
fa: بستن

en: Source
fa: منبع

en: Languages
fa: زبان‌ها

en: Info
fa: اطلاعات

en: Credit
fa: اعتبار

en: details
fa: جزئیات

en: day(s)
fa: روز(ها)

en: info
fa: اطلاعات

en: Expiration time
fa: زمان انقضاء

en: IP address
fa: نشانی IP

en: Cookie name
fa: نام کوکی
