TacJS (7.0.0-beta2) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: title
sl: naslov

en: Status
sl: Stanje

en: deny
sl: prepovej

en: Read more
sl: Preberite več

en: more
sl: več

en: Comments
sl: Komentarji

en: More
sl: Več

en: Overview
sl: Pregled

en: Top
sl: Na vrhu

en: Timestamp
sl: Časovna oznaka

en: All
sl: Vsi

en: Bottom
sl: Spodaj

en: Allow
sl: Dovoli

en: Deny
sl: Prepovej

en: Close
sl: Zapri

en: Languages
sl: Jeziki

en: Info
sl: Podatki

en: details
sl: podrobnosti

en: IP address
sl: IP naslovi

en: allow
sl: dovoli
