TacJS (7.0.0-beta4) - en to kn translation catalogue (33 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: title
kn: ತಲೆಬರಹ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: deny
kn: ನಿರಾಕರಿಸು

en: Read more
kn: ಮುಂದೆ ಓದಿ

en: more
kn: ಮತ್ತಷ್ಟು

en: Comments
kn: ಪ್ರತಿಕ್ರಿಯೆಗಳು

en: More
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ

en: Support
kn: ಬೆಂಬಲ

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: True
kn: ನಿಜ

en: False
kn: ಅಲ್ಲ

en: Top
kn: ಮೇಲಿನ/ಮೊದಲ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Advanced
kn: ಸುಧಾರಿತ

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Allow
kn: ಅನುಮತಿಸಿ

en: Deny
kn: ನಿರ್ಭಂದಿಸಿ

en: New Window
kn: ಹೊಸ ವಿಂಡೋ

en: Close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: source
kn: ಆಕರ

en: Source
kn: ಆಕರ

en: Languages
kn: ಭಾಷೆಗಳು

en: Expire
kn: ಕಾಲಾವಧಿ ಅಂತ್ಯಗೊಳ್ಳುವ

en: Info
kn: ಮಾಹಿತಿ

en: Orientation
kn: ಸ್ಥಾನ

en: details
kn: ವಿವರಗಳು

en: info
kn: ಸೂಚನೆ

en: Reload
kn: ಪುನ್ಶೇತನಗೊಳಿಸು

en: close
kn: ಮುಚ್ಚು

en: More info
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ ಮಾಹಿತಿ

en: Videos
kn: ವೀಡಿಯೋಗಳು
