TacJS (7.0.0-beta4) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: title
lt: pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: deny
lt: neleisti

en: Read more
lt: Skaityti daugiau

en: more
lt: daugiau

en: Comments
lt: Komentarai

en: More
lt: Daugiau

en: Overview
lt: Apžvalga

en: all
lt: visi

en: Top
lt: Viršus

en: All
lt: Visi

en: Bottom
lt: Apačia

en: Advanced
lt: Papildomai

en: Disclaimer
lt: Atsakomybės apribojimas

en: Other
lt: Kiti

en: Allow
lt: Leisti

en: Deny
lt: Drausti

en: Default state
lt: Įprasta būsena

en: Close
lt: Uždaryti

en: Source
lt: Šaltinis

en: Languages
lt: Kalbos

en: Middle
lt: Vidurinis

en: Info
lt: Informacija

en: Credit
lt: Kreditas

en: details
lt: smulkiau

en: day(s)
lt: diena

en: Mandatory
lt: Privalomas

en: info
lt: informacija

en: Reload
lt: Perkrauti

en: IP address
lt: IP adresas

en: close
lt: uždaryti

en: allow
lt: leisti
