TacJS (7.0.0-beta4) - en to th translation catalogue (22 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: title
th: ชื่อ

en: Status
th: สถานะ

en: deny
th: ไม่อนุญาต

en: Read more
th: อ่านต่อ

en: Overview
th: ภาพรวม

en: all
th: ทั้งหมด

en: False
th: เท็จ

en: Timestamp
th: ระบุเวลา

en: All
th: ทั้งหมด

en: Advanced
th: ขั้นสูง

en: Other
th: อื่นๆ

en: Allow
th: อนุญาต

en: Deny
th: ไม่อนุญาต

en: Close
th: ปิด

en: Source
th: แหล่งที่มา

en: Info
th: ข้อมูล

en: details
th: รายละเอียด

en: day(s)
th: วัน

en: info
th: เพื่อทราบ

en: IP address
th: ที่อยู IP

en: allow
th: อนุญาต
