TacJS (7.0.0-rc1) - en to bg translation catalogue (21 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Status
bg: Статус

en: deny
bg: откажи

en: Read more
bg: Пълен текст

en: more
bg: още

en: Comments
bg: Коментари

en: More
bg: още...

en: Support
bg: Заявки за поддръжка

en: Overview
bg: Обзор

en: Top
bg: Връх

en: Timestamp
bg: Време

en: All
bg: Всички

en: Bottom
bg: Дъно

en: Other
bg: Други

en: Allow
bg: Разреши

en: Deny
bg: Откажи

en: Source
bg: Източник

en: Languages
bg: Езици

en: details
bg: детайли

en: info
bg: информация

en: allow
bg: Позволяване
