TacJS (7.0.0-rc1) - en to hr translation catalogue (25 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: title
hr: naslov

en: deny
hr: uskrati

en: Read more
hr: Pročitaj više

en: more
hr: više

en: Comments
hr: Komentari

en: More
hr: Više

en: Social networks
hr: Socijalne mreže

en: Support
hr: Podrška

en: Overview
hr: Pregled

en: True
hr: Istina

en: False
hr: Netočno

en: Timestamp
hr: Vremenska oznaka

en: All
hr: Svi

en: Bottom
hr: Dno

en: Advanced
hr: Napredno

en: Other
hr: Ostalo

en: Allow
hr: Dozvoli

en: Deny
hr: Uskrati

en: Source
hr: Izvor

en: Languages
hr: Jezici

en: details
hr: detalji

en: IP address
hr: IP adresa

en: allow
hr: dopusti

en: Show icon
hr: Prikaži ikonu
