TacJS (7.0.0-rc2) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Title
af: Titel

en: title
af: titel

en: deny
af: weier

en: Read more
af: Lees meer

en: more
af: meer

en: Comments
af: Kommentaar

en: More
af: Meer

en: Support
af: Ondersteuning

en: Overview
af: Oorsig

en: all
af: alle

en: Timestamp
af: Tydmerk

en: All
af: Alle

en: Other
af: Ander

en: Allow
af: Toelaat

en: Deny
af: Weier

en: Source
af: Bron

en: Languages
af: Tale

en: details
af: besonderhede

en: allow
af: toelaat
