TacJS (7.0.0-rc2) - en to ur translation catalogue (14 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: deny
ur: سے انکار

en: Read more
ur: مزید پڑھیے۔

en: more
ur: مزید

en: Comments
ur: تبصرے

en: More
ur: مزید

en: Overview
ur: جائزہ

en: True
ur: صحیح

en: False
ur: غلط

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: Languages
ur: زبانیں

en: info
ur: خبر
