TacJS (7.0.0-rc3) - en to be translation catalogue (25 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: title
be: назва

en: Status
be: Статус

en: deny
be: адмовіць

en: Read more
be: Чытаць далей

en: more
be: болей

en: Comments
be: Каментары

en: More
be: Болей

en: Overview
be: Агляд

en: all
be: усе(ё)

en: Top
be: Верх

en: Timestamp
be: Пазначка даты

en: All
be: Усе

en: Bottom
be: Знізу

en: Advanced
be: Дадаткова

en: Other
be: Іншыя

en: Allow
be: Дазволіць

en: Deny
be: Забараніць

en: Source
be: Крыніца

en: Languages
be: Мовы

en: Info
be: Інфармацыя

en: details
be: падрабязнасці

en: info
be: Інфармацыя

en: IP address
be: IP адрас

en: allow
be: дазволіць
