TacJS (7.0.1) - en to lv translation catalogue (31 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: title
lv: virsraksts

en: Status
lv: Statuss

en: deny
lv: neatļaut

en: Read more
lv: Lasīt vairāk

en: more
lv: vairāk

en: Comments
lv: Komentāri

en: More
lv: Vairāk

en: Social networks
lv: Sociālie tīkli

en: Overview
lv: Pārskats

en: all
lv: visi

en: True
lv: Jā

en: False
lv: Nē

en: Top
lv: Augša

en: Timestamp
lv: Laika zīmogs

en: All
lv: Visi

en: Bottom
lv: Apakša

en: Advanced
lv: Paplašināts

en: Disclaimer
lv: Atruna

en: Other
lv: Citi

en: Allow
lv: Atļaut

en: Deny
lv: Neatļaut

en: Close
lv: Aizvērt

en: Source
lv: Avots

en: Languages
lv: Valodas

en: details
lv: detaļas

en: day(s)
lv: diena(s)

en: Mandatory
lv: Obligāts

en: info
lv: informācija

en: IP address
lv: IP adrese

en: allow
lv: atļaut
