TacJS (7.0.1) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: title
nn: tittel

en: Read more
nn: Les meir

en: more
nn: meir

en: Comments
nn: Kommentarar

en: More
nn: Meir

en: Overview
nn: Oversikt

en: Timestamp
nn: Tidspunkt

en: All
nn: Alle

en: Other
nn: Andre

en: Allow
nn: Tillat

en: Deny
nn: Avslå

en: Close
nn: Lukk

en: Languages
nn: Språk

en: Info
nn: Informasjon

en: Credit
nn: Kreditt

en: details
nn: detaljar

en: day(s)
nn: dag(ar)
