TacJS (7.0.1) - en to ta translation catalogue (29 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: deny
ta: மறுப்பு

en: Read more
ta: மேலும் படி

en: more
ta: மேலும்

en: Comments
ta: கருத்துகள்

en: More
ta: மேலும்

en: Social networks
ta: சமூக வலைப்பின்னல்கள்

en: Support
ta: ஆதரவு

en: Overview
ta: மேற்பார்வை

en: all
ta: அனைத்து

en: True
ta: சரி

en: False
ta: தவறு

en: Top
ta: மேல்

en: Timestamp
ta: நேரமுத்திரை

en: All
ta: எல்லா

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Advanced
ta: மேம்பட்ட

en: Other
ta: மற்றவை

en: Allow
ta: அனுமதி

en: Deny
ta: மறு

en: Close
ta: மூடு

en: Source
ta: மூலம்

en: Languages
ta: மொழிகள்

en: Info
ta: தகவல்

en: details
ta: விபரம்

en: info
ta: தகவல்

en: IP address
ta: IP முகவரி
