TacJS (7.0.0) - en to ku translation catalogue (23 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: title
ku: ناونیشان

en: Status
ku: ڕەوش

en: deny
ku: ڕێنەدان

en: Read more
ku: زیاتر بخوێنه‌وه‌

en: more
ku: زیاتر

en: Comments
ku: بۆچوونەکان

en: More
ku: زیاتر

en: Overview
ku: پیشاندانی گشتی

en: Top
ku: سەرەوە

en: Timestamp
ku: کات مۆر

en: All
ku: هەموو

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Other
ku: هیتر

en: Allow
ku: ڕێگابدە

en: Deny
ku: قەدەغەبکە

en: Source
ku: سەرچاوە

en: Languages
ku: زمانەکان

en: Info
ku: زانیاری

en: details
ku: زانیاری زیاتر

en: info
ku: زانیاری

en: IP address
ku: ئەدرێسی ئای.پی.

en: allow
ku: ڕێگابدە
