Tacjs (8.x-1.1) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Previous
he: הקודם

en: Next
he: הבא

en: Save
he: שמירה

en: Facebook
he: פייסבוק

en: Twitter
he: טוויטר

en: Vimeo
he: וימאו

en: Google+
he: גוגל פלוס
