Tacjs (8.x-1.2) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Previous
uk: Попередній

en: Next
uk: Наступний

en: Save
uk: Зберегти

en: Google Maps
uk: Карти Google

en: Twitter
uk: Твітер
