TacJS (8.x-2.10) - en to nl translation catalogue (8 entries)

en: User interface
nl: Gebruikersinterface

en: Next
nl: Volgende

en: Save
nl: Opslaan

en: Destination
nl: Bestemming

en: Original
nl: Origineel

en: Orientation
nl: Oriëntatie

en: save
nl: opslaan

en: Cookie name
nl: Cookienaam
