TacJS (8.x-2.10) - en to sk translation catalogue (5 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Next
sk: Ďalej

en: Save
sk: Uložiť

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Original
sk: Originál
