TacJS (8.x-2.10) - en to sv translation catalogue (7 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Next
sv: Nästa

en: Save
sv: Spara

en: Destination
sv: Mål

en: Orientation
sv: Orientering

en: save
sv: spara

en: Cookie name
sv: Namn för cookie
