TacJS (8.x-2.11) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: User interface
it: Interfaccia utente

en: Next
it: Successivo

en: Save
it: Salva

en: Destination
it: Destinazione

en: Original
it: Originale

en: save
it: salva
