TacJS (8.x-2.11) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ro: Interfața utilizatorului

en: Next
ro: Următor

en: Save
ro: Salvare

en: Destination
ro: Destinație

en: Original
ro: Originală

en: save
ro: salvează
