TacJS (8.x-2.7) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: User interface
ru: Интерфейс пользователя

en: Next
ru: Вперёд

en: Orientation
ru: Ориентация

en: AddThis
ru: Добавить это

en: Google Maps
ru: Карты Google

en: save
ru: сохранить
