TacJS (8.x-2.9) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Next
fr: Suivant

en: Save
fr: Enregistrer

en: Linkedin
fr: LinkedIn

en: save
fr: Enregistrer

en: Cookie name
fr: Nom du cookie

en: Enter the text that will be presented to your website users. The same text is used in both the cookie declaration and the consent dialog.
fr: Entrer le texte qui sera présenté à vos utilisateurs. Le même texte sera utilisé dans la déclaration des cookies et dans la fenêtre de consentement.
