TacJS (8.x-2.9) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
hi: उपयोगकर्ता इंटरफ़ेस

en: Next
hi: अगला

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Destination
hi: गंतव्य

en: Facebook
hi: फेसबुक
