TacJS (8.x-3.0) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Top
et: Ülesse

en: Bottom
et: Alumine

en: Destination
et: Sihtpunkt

en: Original
et: Originaal

en: Domains
et: Domeenid
