TacJS (8.x-3.0) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Top
sk: Navrch

en: Bottom
sk: Naspodok

en: Destination
sk: Cieľové umiestnenie

en: Original
sk: Originál

en: Domains
sk: Domény

en: Privacy Policy URL
sk: URL adresa zásad ochrany osobných údajov
