TacJS (8.x-3.0) - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Top
tr: En üst

en: Bottom
tr: Alt

en: Destination
tr: Hedef

en: Original
tr: Orjinal

en: Domains
tr: Alan adları
